Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Joan Roman opuszcza Miedź

26-letni ofensywny pomocnik Joan Roman żegna się z legnicką Miedzią.

© Kornelia Grochowska

Hiszpan w minionym sezonie reprezentował zielono-niebiesko-czerwone barwy w rundzie wiosennej. Wystąpił w 12 meczach LOTTO Ekstraklasy i zdobył 5 goli.

- Chciałbym podziękować wszystkim w Miedzi Legnica za możliwość podniesienia poziomu mojego futbolu i ponownego odczuwania radości z gry! Dziękuję również kibicom za wszystkie wiadomości i niesamowite wsparcie. Będę was wspierał i mam nadzieję, że wrócicie wkrótce tam, gdzie wasze miejsce! Hej Miedź! – tak Joan Roman, cytowany przez klubowe media, zwrócił się do kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Michał
Michał1 czerwca 2019 o 11:42
Szkoda, pomógłby w szybkim ponownym awansie do ekstraklasy...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.