Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi

Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi! Pięciu zawodników, którym w czerwcu wygasają kontrakty, żegna się z legnickim klubem. Miedź rozpoczęła także rozmowy w zawodnikami, którzy mają stanowić o sile drużyny w nadchodzącym sezonie.

Wraz z końcem sezonu wygasa umowa m.in. 38-letniego pomocnika Łukasza Garguły © dolny-slask24h.pl

Wraz z końcem sezonu wygasają umowy bramkarzy Sosłana Dżanajewa i Łukasza Sapeli oraz pomocnika Łukasza Garguły. Dodatkowo kończą się wypożyczenia Eltona Monteiro i Mateusza Żyro. Tych pięciu zawodników w nowym sezonie nie zobaczymy już barwach Miedzi.

Z tego grona najbardziej doświadczony w kontekście Miedzi jest 38-letni Łukasz Garguła, który w barwach drużyny od 2015 roku rozegrał 95 meczów ligowych i strzelił 9 bramek. Miał też spory udział, podobnie jak 36-letni Łukasz Sapela, w wywalczeniu przez legnicki klub historycznego awansu do Ekstraklasy. Elton Monteiro i Mateusz Żyro dołączyli do Miedzi już w Ekstraklasie na zasadzie wypożyczenia, a Dżanajew wiosną podpisał z Miedzią krótkoterminowy kontrakt.

Wszystkim odchodzącym zawodnikom serdecznie dziękujemy za dotychczasowe występy w barwach naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze – informuje biuro prasowe Miedzi Legnica.

Miedź rozpoczęła już także rozmowy z zawodnikami, którzy mają stanowić o sile zespołu w nadchodzącym sezonie. Kadrę powinniśmy poznać do 17 czerwca, kiedy to zespół wznowi treningi. O kolejnych ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.