Logo Legnica24h.pl
Reklama

Maciej Koziara pierwszym wzmocnieniem Miedzi

22-letni środkowy pomocnik Maciej Koziara to pierwszy letni transfer Miedzi! W minionym sezonie w barwach 2-ligowego Gryfa Wejherowo utalentowany piłkarz zdobył 11 bramek i miał 7 asyst.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Koziara w minionym sezonie był jednym z najlepszych zawodników ofensywnych na boiskach 2 ligi i miał ogromny wkład w utrzymanie Gryfa na tym szczeblu rozgrywek. To wszechstronny pomocnik, który zarówno świetnie dogrywa piłki kolegom (7 asyst), jak i sam potrafi wykończyć akcję celnym strzałem (11 bramek). Jego atutem są także dobrze i celnie bite stałe fragmenty gry.

Koziara przeszedł pomyślnie testy medyczne i związał się z Miedzią trzyletnią umową. Już 17 czerwca rozpocznie wraz z zespołem przygotowania do nowego sezonu.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Michał
Michał30 maja o 21:50
Statystyki ma ciekawe nawet jakby miał być transferem do ekstraklasy. Zobaczymy czy przełoży to na boiska pierwszoligowe.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.