Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Wpadł za kradzież zdrapek. Policja udowodniła mu również kradzież roweru

Legniccy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w różnych częściach miasta kradł zdrapki. Straty, jakie ponieśli pokrzywdzeni, to kwota blisko 3 tys. zł. Policjanci udowodnili mu także kradzież roweru o wartości 2 tys. zł.

© Materiały prasowe / PAP / Leszek Szymański

Historia miała swój początek kilkanaście dni temu.

"Policjanci na koniec stycznia otrzymali zgłoszenie o kradzieży z kiosku zdrapek. Wartość strat została oszacowana na 690 złotych. Następnego dnia funkcjonariusze również zostali poinformowani o kradzieży zdrapek w dwóch różnych kioskach na terenie miasta. Tym razem wartość strat wyniosła ponad 2 tysiące złotych" - informuje kom. Jagoda Ekiert  z KMP w Legnicy.

Policjanci ustalili rysopis sprawcy, przesłuchali świadków i rozpoczęli poszukiwania.

"Po kilku dniach 27-letni mieszkaniec Legnicy był już w rękach policjantów. Okazało się, że nie tylko zdrapki były w jego zainteresowani. Policjanci udowodnili mu kradzież roweru o wartości 2 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty w warunkach tzw. recydywy" - dodaje policjantka.

Za popełnione przestępstwa może 27-latkowi grozić kara do 7,5 roku pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.