Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

25-latek z gminy Chojnów wybijał w Legnicy szyby w zaparkowanych samochodach

Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany przez legnickich policjantów. W ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione przeciwko mieniu, więc odpowie w warunkach recydywy - podaje KMP w Legnicy.

© Materiały prasowe / KMP Legnica

W miniony poniedziałek przed godziną 20:00 Komenda Miejska Policji w Legnicy została powiadomiona przez świadka zdarzenia, że w Legnicy jakiś mężczyzna idzie chodnikiem i najprawdopodobniej za pomocą młotka wybija szyby w zaparkowanych pojazdach.

"Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który swoim przestępczym działaniem uszkodził 10 pojazdów" - informuje kom. Jagoda Ekiert z KMP w Legnicy. "Po sprawdzeniu w systemach informacyjnych Policji, okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary 11 miesięcy pozbawienia wolności. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie" - dodaje policjantka.

Mężczyzna rok temu odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione przeciwko mieniu, dlatego teraz odpowie w recydywie. Mężczyzna stwierdził, że nie wie dlaczego wybijał szyby, że wcześniej spożywał alkohol i coś musiało go zdenerwować.

"25-latek spowodował straty na blisko 10 tys. zł. i usłyszał łącznie 10 zarzutów. Teraz swój pobyt w zakładzie karnym może wydłużyć nawet o 7,5 roku" - dodaje policjantka.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.