Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Po wypadku busa zablokowana trasa S3 w Jaworze

Po uderzeniu w bariery energochłonne pojazd typu bus leży w poprzek jezdni na trasie S3 w kierunku do Bolkowa pomiędzy węzłami Jawor Północ-Jawor Wschód. Trasa jest zablokowana.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

Dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że po godz. 9 pomiędzy węzłami Jawor Północ-Jawor Wschód na trasie S3 w kierunku do Bolkowa doszło do wypadku busa.

Pojazd uderzył w bariery energochłonne, wywrócił się i leży na drodze blokując przejazd. Trasa jest zablokowana” - powiedział dyżurny.(PAP)

Roman Skiba

ros/ apiech/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.