Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Atrium ogłasza konkurs plastyczny

Spółdzielczy Dom Kultury Atrium zaprasza do wzięcia udziału w corocznym konkursie plastycznym „Projekt na pisankę wielkanocną”.

© Materiały prasowe / DK Atrium

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie pisanki w wybranej technice plastycznej oraz w dowolnym formacie. Konkurs dedykowany jest dzieciom i młodzieży od 5 do 14 roku życia. Prace oceniane będą w 3 kategoriach wiekowych, a na laureatów czekają nagrody. Najciekawsze prace zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej w SDK Atrium dostępnej od 27.03 do 21.04.2024.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.  

Prace dostarczyć należy do Domu Kultury Atrium do 14 marca. Wernisaż wystawy oraz rozdanie nagród odbędzie się 27 marca o godz.: 16:00 w siedzibie SDK Atrium, ul. Pomorska 19.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.