Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

(FOTO) Dzień Babci i Dziadka w DK Atrium

Jak co roku w Domu Kultury Atrium odbył się pokaz artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie grupy taneczne prowadzone przez instruktorkę Ewę Staszkiewicz.

© Materiały prasowe / DK Atrium

Najmłodsze dzieci z sekcji tanecznej zaśpiewały piosenki, a także zaprezentowały się w układach choreograficznych. Odbył sie pokaz dziecięcej zumby. Swoje umiejętności pokazał również zespół taneczny „Atriomówki”. W występie wzięła udział także grupa senioralna „Pozytywki”. Wydarzenie podziwiała cała sala odbiorców.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.