Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie autorskie z Ryszardem Maraszkiem i promocja książki

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zaprasza na spotkanie autorskie z Ryszardem Maraszkiem i promocję książki pt. „Wspomnienia. Prezydent Lubina - wojewoda legnicki - poseł na Sejm”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

16 lutego 2024 (piątek), godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp wolny

Podczas spotkania osoby zainteresowane otrzymają książkę.

Opisałem najważniejsze wydarzenia z mojego życia – tak jak je widziałem i odczuwałem, korzystając z różnych dokumentów i ówczesnej prasy. (…) W największym stopniu skupiłem się na pracy w Urzędach Miejskim w Lubinie i Wojewódzkim w Legnicy. Praca w tych urzędach sprawiała mi ogromną radość. (…) Przywołuję spotkania z niezwykłymi ludźmi, którzy wspomagali mnie w osiąganiu realizowanych wówczas celów, które kończyły się konkretnymi efektami, jak choćby powstanie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.