Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie z Książką Regionalną i Wojciechem Ziembą

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Regionalny zaprasza na „Spotkanie z Książką Regionalną”. Gościem będzie Wojciech Ziemba - autor książki „Dziewięć istnień”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

30 stycznia 2024 (wtorek), godz. 18.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp wolny

Wojciech Ziemba - urodzony w 1993 roku w Lubinie. Od dziecka mieszka w swojej rodzinnej wsi Sobinie. Strażak ochotnik i strażak Państwowej Straży Pożarnej. Człowiek o wielu zainteresowaniach i pasjach, które pozwalają mu się rozwijać. Autor dwóch tomików wierszy: „Pisane przy blasku księżyca” oraz „Pod wiatr”. Właśnie wydał swoją debiutancką powieść „Dziewięć istnień”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.