Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Wernisaż prac Piotra Wajsa „Szetlandy - moje wyspy”

Legnicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż prac Piotra Wajsa „Szetlandy – moje wyspy”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

7 grudnia 2023 r., czwartek, godz. 17.00

Miejsce: DIBiR LBP, ul. Piastowska 22

wstęp bezpłatny

Piotr Wajs – urodzony w Legnicy i z tym miastem związany przez większą część życia. Pierwotnie miał zostać technikiem reklamy i grafikiem wizualnym. Jednakże, dzięki legnickiemu Urzędowi Pracy, los skierował go w stronę lokalnych mediów. Pracował jako operator kamery i montażysta m.in. w TV Dami, TV Regionalna, jak i przy innych medialnych projektach. Praca ukształtowała jego punkt widzenia na różne wydarzenia z perspektywy obiektywu oraz przekazu wiadomości.

W 2017 roku wyemigrował na wyspy szetlandzkie. Miały być chwilową odskocznią od Polski, pozostaje tam do dziś. Nie porzucił jednak swojej pasji wciąż oglądając świat przez obiektyw. Fotografia jest dla niego odskocznią, hobby przypominającym o medialnych korzeniach.

Na prezentowanych zdjęciach możemy zobaczyć przede wszystkim dziką florę i faunę niespotykaną w Polsce. Także lokalne wydarzenia, które potrafią ściągnąć turystów z najdalszych zakątków globu. Nie czuje się zawodowcem, lecz pasjonatem starającym się uchwycić to, czego nigdy wcześniej nie doświadczył.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.