Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie autorskie z Laurą Łącz pt. „Przed zapaleniem choinki”

Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski i Legnicka Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie autorskie z Laurą Łącz pt. „Przed zapaleniem choinki”, które poprowadzi Marcin Michrowski.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

14 grudnia 2023 r., czwartek, godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

Wstęp bezpłatny - obowiązują wejściówki

Laura Łącz - aktorka teatralna i filmowa, autorka książek dla dzieci.

Aktorka słowem i piosenką wprowadzi nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tytuł spotkania zaczerpnięty jest z poematu Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i wszystkie recytowane utwory są autorstwa poety. Usłyszymy wzruszające wiersze świąteczne o tematyce rodzinnej i wspomnienia Świąt spędzanych w rodzinnym domu. Spotkanie urozmaicą piosenki świąteczne, zimowe oraz wybrane, najpopularniejsze polskie kolędy wykonywane przez aktorkę. Spotkanie zakończy wspólne kolędowanie z publicznością.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.