Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wojciech Robaszek trenerem Miedzi II

W nowym sezonie Wojciech Robaszek obejmie drugą drużynę Miedzi Legnica występującą w trzeciej lidze. Dyrektor Akademii Piłkarskiej pokieruje więc najstarszą grupą szkolącą się w akademii Miedzi.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Wojciech Robaszek do legnickiego klubu trafił z ŁKS Łódź, z którym awansował do Fortuna 1 Liga. W zakończonym sezonie trenował juniorów starszych Miedzi, którzy zajęli 2. miejsce w Lidze Makroregionalnej.

Wojciech Robaszek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalizacji trener piłki nożnej. Ukończył także Szkołę Trenerów PZPN i uzyskał licencję trenera UEFA A. Od sierpnia 2018 roku pełni rolę dyrektora w Akademii Piłkarskiej Miedzi – czytamy na stronie Miedzi Legnica.

Pierwszy ligowy mecz Miedź II Legnica pod wodzą nowego trenera rozegra już 3 sierpnia. Na własnym boisku podejmować będzie Piast Żmigród.

Pełny terminarz

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.