Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejne kadrowe zmiany w Miedzi

Miedź rozwiązała kontrakty z trzema zawodnikami. W legnickim klubie nie zagrają już Tomislav Bożić, Kornel Osyra i Mateusz Szczepaniak. Z kolei umowę przedłużył Grzegorz Bartczak.

© Anna Cybulska

Tomislav Bożić i Kornel Osyra do defensywy Miedzi Legnica dołączyli w sezonie 2017/18 i obaj przyczynili się do historycznego awansu do Ekstraklasy. W minionym sezonie Bożić rozegrał 19 spotkań, a Osyra dla zielono-niebiesko-czerwonych na ekstraklasowych boiskach wystąpił 20 razy.

Z kolei napastnik Mateusz Szczepaniak w Miedzi zawitał już w trakcie rundy jesiennej ubiegłego sezonu, podczas którego dla legnickiego klubu rozegrał 18 spotkań, w których zdobył 3 bramki.

Zawodnikom dziękujemy za dotychczasowe występy w barwach Miedzi i życzymy powodzenia w dalszej karierze! – dodaje legnicki klub.

Natomiast o kolejne dwa lata Miedź przedłużyła umowę z Grzegorzem Bartczakiem. Nadchodzący sezon będzie dla niego już ósmym w barwach legnickiej drużyny.

Bartczak urodził się w Legnicy, a pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Konfeksie. Do Miedzi trafił w styczniu 2013 roku z Warty Poznań. Dotychczas w barwach legnickiego klubu rozegrał 165 meczów i zdobył 11 bramek.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.