Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nagły zwrot akcji: Paweł Zieliński dalej w Miedzi!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy sympatyków Miedzi, zwłaszcza po udanej rundzie wiosennej w wykonaniu Zielińskiego.

© Kornelia Grochowska

Pochodzący z Ząbkowic Śląskich piłkarz, zielono-niebiesko-czerwonych zasilił przed sezonem 2017/2018. Rozgrywając 21 pierwszoligowych spotkań i strzelając jedną bramkę, wywalczył z klubem awans do Ekstraklasy.

W minionym sezonie w piłkarskiej elicie wystąpił w 31 meczach, zdobywając 3 gole. Warto wspomnieć, że legniczanie punktowali we wszystkich pojedynkach, w których Paweł trafiał do bramki.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.