Nagły zwrot akcji: Paweł Zieliński dalej w Miedzi!
Ta wiadomość z pewnością ucieszy sympatyków Miedzi, zwłaszcza po udanej rundzie wiosennej w wykonaniu Zielińskiego.
Pochodzący z Ząbkowic Śląskich piłkarz, zielono-niebiesko-czerwonych zasilił przed sezonem 2017/2018. Rozgrywając 21 pierwszoligowych spotkań i strzelając jedną bramkę, wywalczył z klubem awans do Ekstraklasy.
W minionym sezonie w piłkarskiej elicie wystąpił w 31 meczach, zdobywając 3 gole. Warto wspomnieć, że legniczanie punktowali we wszystkich pojedynkach, w których Paweł trafiał do bramki.
Komentarze (0)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Reklama
Popularne tagi
transfer Miedź Legnica Gustaf Norlin Karol Noiszewski policja
Najczęściej komentowane
Ostatnie opinie
Cichy wielbiciel Pani Marta jest ładna. Zakochać się można :)
10 listopadaMarta Bilejczyk-Suchecka nowym dyrektorem Legnickiego Centrum Kultury
legnica24h.pl
