Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

50-lecie Miedzi w Ekstraklasie?

Kibice Miedzi Legnica wierzą w swój klub i stawiają przed zielono-niebiesko-czerwonymi realne cele. – Dla zespołu to nie trudny moment. Może coś lepszego zbudujemy i dłużej pogramy w Ekstraklasie. 50-lecie w Ekstraklasie.

Wczoraj ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi Legnica w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi. Pierwsi kibice, którzy zakupili karnety otrzymali prezent w postaci koszulki „Mam karnet na Miedź bo wierzę w mój Klub”, która została specjalnie zaprojektowana na nowy sezon. Koszulki można nabyć w Strefie Miedzi.

Przypominamy, że do 9 lipca prawo kupna karnetu mają wyłącznie osoby, które posiadały karnet w minionej rundzie i chcą przedłużyć swoje miejsce na kolejny sezon. W dniach 10-11 lipca posiadacze karnetów z minionej rundy mogą zmienić miejsce na inne, a od 12 lipca sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.