Logo Legnica24h.pl
Reklama

Warsztaty budowania empatii z legniczanką Paulą Nowak

Zapraszamy na warsztaty budowania empatii „Zrozumiesz niepełnosprawność” z Paulą Nowak, które powstały przy współpracy z Ośrodkiem Społecznej Aktywności (OSA) dla osób po kryzysach psychicznych.

© Materiały prasowe / LCK

Jest to część projektu "Moja Szansa" realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 listopada, o godzinie 17.30 w sali 132 Akademii Rycerskiej (wejście od dziedzińca).

Współpraca z OSA dała Pauli możliwość stworzenia własnego projektu i pracy, o której zawsze marzyła. Warsztat ma edukować w temacie niepełnosprawności oraz wspierać współpracę bez względu na różnice czy ograniczenia. Polega on na prezentacji przykładów z życia Pauli, które są punktem wyjścia do zrozumienia problemu i dyskusji. Podczas jego trwania zobaczymy prezentację, zdjęcia i posłuchamy Pauli dzięki syntezatorowi mowy.

Paula Nowak to legniczanka poruszająca się na „czterech kółkach” z powodu mózgowego porażenia dziecięcego. Ma również problemy z rękoma i mową. Jedyną czynnością, którą potrafi wykonywać bez pomocy, jest pisanie za pomocą telefonu. Mimo to skończyła studia i stara się żyć jak każdy i poszukuje swojej drogi zawodowej.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do udziału przyjmujemy mailowo na adres: jimi.karankiewicz@lck.art.pl (w temacie: "Warsztaty z budowania empatii").

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.