Logo Legnica24h.pl
Reklama

Świąteczna gorączka - mikołajkowy spektakl dla dzieci

Spektakl odbędzie się w środę, 6 grudnia, o godzinie 17:30 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała).

© Materiały prasowe / LCK

Bilety w cenie 25 złotych (dziecko), 20 złotych (opiekun) oraz 40 złotych (karnet dziecko + opiekun) do nabycia w Galerii Satyrykon. Czas trwania: 50 minut.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem:
Nasz Mikołaj uwielbia rozmawiać z dziećmi, opowiadać ciekawostki o swojej fabryce prezentów oraz sprawiać, by każde małe i duże serduszko zabiło trochę mocniej. Spotkanie z Mikołajem, to czas na rozmowy, pamiątkowe zdjęcia oraz wręczenie prezentów. W spotkaniu będą uczestniczyć także pomocnicy Mikołaja, Elfy! Gabinet Mikołaja to miejsce, w którym dzieci poczują się jak w domu Świętego Mikołaja, a pamiątkowe zdjęcia będą wyglądać wyjątkowo!

Zapraszamy na Biegun Północny, gdzie poznamy dwa zaprzyjaźnione ze sobą elfy! Prace w Fabryce Świętego Mikołaja idą pełną parą. Wszystkie prezenty muszą być spakowane na czas, więc Elfunia i Elfunio dwoją się i troją, aby wszystko dopiąć na ostatni, elficki guzik! Niestety nie wszystkim udziela się świąteczny nastrój...

W zimowej dolinie mieszka złośliwy Gnomek, który nie przepada za świętami, dlatego postanawia je zepsuć. W jaki sposób? I skąd się wzięła jego złośliwość? Przekonacie się sami. Pozostaje postawić nam pytanie, czy uda się dostarczyć świąteczne podarki do każdego domu na świecie? Czy świąteczne ciepłe światło zaświeci nawet w ciemnej dolinie? Kogo tak naprawdę dopadła "Świąteczna Gorączka"?

Bohaterowie pomogą dzieciom odpowiedzieć na te wszystkie pytania oraz wspólnie zastanowią się, dlaczego przygotowania do świąt wzbudzają w nas tyle emocji i o co właściwie chodzi... w te święta.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.