Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Pokaz tańca flamenco

Serdecznie zapraszamy na pokaz tańca w wykonaniu tancerek z sekcji flamenco działającej przy Legnickim Centrum Kultury oraz gościnnie: tancerek szkoły tańca Tierra Flamenca w Bolesławcu i Studia Flamenco El Sol we Wrocławiu.

© Materiały prasowe / LCK

Będzie to wieczór pełen pasji, emocji, żywiołowego tańca i muzyki hiszpańskiej. Publiczność będzie miała okazję podziwiać umiejętności i technikę tancerek w różnych stylach - będą to m.in.: solea, guajira, buleria, czy garrotin. Zobaczymy choreografie zarówno w starym, czystym stylu flamenco puro jak i nowoczesne choreografie zainspirowane innymi stylami tańca.

Bilety w cenie 15/20 zł dostępne w Galerii Satyrykon /Rynek 36/

Organizatorem koncertu jest Legnickie Centrum Kultury oraz wrocławskie Studio Flamenco El Sol.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.