Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Przedsylwestrowa Nauka Tańca Towarzyskiego

8 listopada rozpoczynamy jesienną edycję nauki tańca towarzyskiego I stopnia dla młodzieży i dorosłych, na który gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tańcami standardowymi i latynoamerykańskimi.

© Materiały prasowe / LCK

Kurs pozwoli nabyć umiejętności tanecznych przed balami sylwestrowymi oraz odbywającymi się w styczniu studniówkami.

Kurs obejmuje osiem spotkań po 1,5 godziny. Prowadzony jest przez znakomitego instruktora, członka Światowej Federacji Tańca oraz sędziego międzynarodowego - Andrzeja Mierzwę, dzięki któremu wysoki poziom prowadzonych zajęć idzie w parze ze znakomitą atmosferą. Zajęcia odbywają się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, w środy w godz. 18.30-20.00.

Elegancki walc angielski, ogniste tango, zmysłowa rumba czy widowiskowe paso doble - taniec towarzyski to endorfiny, pasja, emocje i ogrom pozytywnej energii. Doskonały sposób na zachowanie kondycji fizycznej i psychicznej, piękną sylwetkę i fantastyczny nastrój. Tą jesień trzeba przetańczyć!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.