Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Dzień Otwarty dla pierwszaków w SMS Miedź!

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica zaprasza na Dzień Otwarty dla kandydatów do klasy pierwszej ogólnosportowej szkoły podstawowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź.

© Materiały prasowe / MiedĹş Legnica

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 13 listopada w godz. 16:30-18:30 w siedzibie SMS przy ul. Radosnej 17.

Przyszłym uczniom SMS Miedź Legnica zaprezentowane zostaną elementy rytmiki, zabawy i aktywności przy muzyce oraz ukierunkowanej na dyscypliny gier zespołowych. Naturalnie ze względu na specyfikę placówki pojawią się dominujące elementy piłkarskie. Klasa ogólnosportowa będzie jednak iść w kierunku wielu dyscyplin, aby budować sprawność i aktywność fizyczną dzieci.

"Projekt klasy I SP SMS Miedź Legnica jest skierowany do chłopców i dziewczynek. Chcemy aktywizować dzieci od najmłodszych lat, a z upływem czasu przede wszystkim kształcić i wychowywać zdrowych dorosłych. Jeżeli będzie to pierwszy krok do dalszych decyzji o obraniu ścieżki sportu, a tym bardziej piłki nożnej w barwach Miedzi, to będzie to podwójne zwycięstwo" – mówi Krzysztof Skrzypek, koordynator Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

W SMS Miedź realizowane będą wszystkie potrzeby dziecka - edukacyjne, sportowe i zajęć dodatkowych oraz podstawowych potrzeb fizjologicznych, jak przynależności oraz bezpieczeństwa. Nauka języków, połączona z obowiązkowym programem nauki wymaganym przez MEN i aktywnością fizyczną, to idealna propozycja dla dziecka. Wielkim plusem zajęć w SMS Miedź jest budowa nawyków prozdrowotnych bez względu na fakt, czy uczeń będzie chciał podążać w kierunku sportu zawodowego czy uprawiać go rekreacyjnie.

"Wiemy jak aktywność fizyczna jest ważna w kwestii dbałości o zdrowie. Wiemy też, że z roku na rok coraz większej liczbie z nas brakuje tego ruchu. Stąd nasza decyzja, aby klasa I SP SMS Miedź Legnica była klasą ogolnosportową, otwartą zarówno dla dziewczynek i chłopców. Chcemy kształcić i wychowywać zdrowych dorosłych, którzy być może za sprawą naszej klasy, przy wsparciu rodziców i klubu w dalszym kroku zdecydują się iść w kierunku rozwoju piłkarskiego, kontynuowanego w naszym klubie" – dodaje Skrzypek.

Poza atrakcyjną ofertą edukacyjno-sportowa, jest to świetna szansa, aby zbliżyć się do społeczności Miedzi Legnica, uzyskując jeszcze większą szansę i łatwość uczestniczenia w wydarzeniach z życia klubu. Przyjdźcie, sprawdźcie, bo możecie tylko zyskać!

Szczegółowych informacji udziela Maciej Sobolewski (maciej.sobolewski@miedzlegnica.eu, tel. 731 722 002).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.