Logo Legnica24h.pl
Reklama

Spotkanie ze Stanisławem Górką

Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuki w Legnicy i Legnicka Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie ze Stanisławem Górką.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

23.11.2023 (czwartek) o godz. 17.00

Miejsce: Legnicka Biblioteka Publiczna, ul. Piastowska 22

wstęp wolny

Prof. dr hab. Stanisław Górka – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, producent, reżyser, pedagog (nauczyciel emisji głosu w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza), współzałożyciel i lider Towarzystwa Teatralnego Pod Górkę (1992) – teatru specjalizującego się w kameralnych formach wokalno-aktorskich.

Znany z licznych kreacji teatralnych i filmowych („Plebania”, „Magda M”, „Miodowe lata”, „Zawrócony”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Panny i wdowy”, „Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy” i in.).

Aktualizacja:

Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuki w Legnicy i Legnicka Biblioteka Publiczna informują, że spotkanie z aktorem, Stanisławem Górką, w dniu 23.11.2023 r. nie odbędzie  się w podanym terminie z przyczyn niezależnych od organizatorów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.