Logo Legnica24h.pl
Reklama

Spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzka

Legnicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzka autorem cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

21.11.2023 (wtorek) o godz. 18.00

Miejsce: Legnicka Biblioteka Publiczna, ul. Piastowska 22

wstęp wolny

Spotkanie połączone będzie z uroczystością wręczenia odznaki Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki osobom zasłużonym dla bibliotek w Legnicy i w powiecie legnickim.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.