Logo Legnica24h.pl
Reklama

Harcerze zapraszają na letnią akcję

Legnicki ZHP zaprasza na kolonię zuchową do Stegny w dniach 24 czerwca-3 lipca 2024 r. oraz na obóz harcerski, który odbędzie się odbędzie się w dniach 15-28 lipca 2024 r. w Wygnańczycach.

© Materiały prasowe / ZHP w Legnicy

Stegna to miejscowość położona pomiędzy Gdańskiem i Krynicą Morską. "Po dwóch latach wracamy do Ośrodka MAJA, bardzo dobrze wspominając zarówno kąpiele w basenie jak i w Morzu Bałtyckim" - informuje ZHP w Legnicy.

Wygnańczyce to miejscowość pomiędzy Sławą a Wschową. Na bazie Hufca ZHP Lubin, w gęstym lesie sosnowym, z kąpieliskiem nad Jeziorem Dąbie harcerze, jak pisze ZHP w Legnicy "rozstawią mały obóz, a bramę zbudują z serc".

Dodatkowa Składka Członkowska Zadaniowa dla zuchów i harcerzy to 1.950 zł. Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić na konto Hufca nr 37 9527 0007 2005 8894 4000 0001 do końca 2023 roku 150 zł. Następnie można dokonywać płatności w 6 ratach po 300 zł w każdym miesiącu od stycznia do czerwca 2024 roku.

Dla osób niezrzeszonych w ZHP odpłatność wynosi 2.150 zł. Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić do końca 2023 roku 350 zł. Następnie jak wyżej.

Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe wkrótce na stronie legnica.zhp.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.