Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wakacje w Kunicach

Od poniedziałku trwa letni wypoczynek z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kunicach. Jak co roku dzieci z Gminy Kunice mogą liczyć na udział w zorganizowanych zajęciach.

© Materiały prasowe / GOKiS Kunice / Krzysztof Cendrowski

Dzisiaj minął kolejny dzień aktywnego wypoczynku, w ramach którego dzieci zwiedziły przepiękną okolicę oraz uczestniczyły w przedstawieniu teatrzyku, a także odwiedziły największy w Polsce rodzinny park rozrywki Loopy's World znajdujący się na Wrocławskich Bielanach.

W kilku poziomowym obiekcie nie zabrakło atrakcji, dzieci bawiły się doskonale, ale to dopiero początek, bo przed nimi jeszcze wiele atrakcji i wyjazdów.

Na uczestników czekają jeszcze wyjazdy do Świeradowa, Książa oraz wyjścia do kina oraz bardzo dużo innych atrakcji. GOKiS organizuje dwa dwutygodniowe turnusy w okresie wakacji, w każdym z turnusów zapisano trzydziestu kilku uczestników.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.