Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dzieciaki z Miejskiego Przedszkola nr 12 bawią się już na nowym placu zabaw

W Miejskim Przedszkolu nr 12 przy ul. Plutona na Koperniku dzieci korzystają już z nowoczesnego placu zabaw.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Inwestycja obejmowała demontaż starych urządzeń zabawowych i infrastruktury oraz  zainstalowanie nowych. Przedszkolaki mają teraz do dyspozycji: wieżę z dachem sześciospadowym, zjeżdżalnię rurową z elementami przezroczystymi, mostek, zjeżdżalnię dwutorowa i ściankę wspinaczkową. Mają też edukacyjne panele zabawowe: okienko, grę w kółko i krzyżyk, bulaj oraz płotki sprawnościowe z przeplotnią.

Na terenie placu zabaw jest powierzchnia trawiasta i piaszczysta. Koszt przebudowy tego placu wyniósł 100 tys. zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.