Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Przed nami Wakacyjna Przygoda z Piłką

Miedź Legnica zaprasza na XXI edycję turnieju Wakacyjna Przygoda z Piłką, który potrwa od 2 lipca do 23 sierpnia, gdy odbędzie się wielki finał. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Legnica.

Boisko przy ul. Hetmańskiej regularnie gości młodych piłkarzy. © Paweł Sasiela

Przebieg rywalizacji koordynować będą szkoleniowcy legnickiego klubu. Turniej odbywać się będzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Hetmańskiej. Drużyny zagrają w 8-osobowych składach (7 zawodników z pola + bramkarz). Mecz składać się będzie z dwóch połów po 10 minut. Każda ekipa musi posiadać dorosłego opiekuna.

W trakcie rozgrywek młodzi piłkarze będą mieli zapewnioną opiekę medyczną i wodę mineralną. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody. Ponadto dla uczestników turnieju planowane jest spotkanie z zawodnikami Miedzi Legnica oraz Akademii Piłkarskiej Miedzi.


Harmonogram rozgrywek (2 lipca - 23 sierpnia):

- w każdy wtorek - rocznik 2010

- w każdą środę - rocznik 2009 i młodsi

- w każdy czwartek - rocznik 2008 i młodsi

- w każdy piątek - rocznik 2007 i młodsi

- piątek 23 sierpnia - Finał

Start rozgrywek zawsze o godz. 10.00!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.