Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Przetarg na rozbudowę i modernizację placu zabaw w Przedszkolu nr 1

Ogłoszony został przetarg na wyłonienie wykonawcy rozbudowy i modernizacji placu zabaw w Miejskim Przedszkolu nr 1 przy al. Rzeczypospolitej. Zadanie będzie realizowane w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

© pixabay.com

Termin składania ofert mija 14 maja. Ta lokalna inwestycja obejmuje m.in.: budowę chodnika z kostki brukowej, dostawę i montaż urządzeń do zabawy – huśtawek, domku, karuzeli, piramidki z tunelami i ławek. Zmodernizowane mają zostać piaskownice i istniejące urządzenia zabawowe oraz wykonane trawniki. Plac zabaw będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach w na tym obszarze (Szkoła Podstawowa nr 19) w ramach LBO został zbudowany plac zabaw ze zjeżdżalnią linową i siłownią pod chmurką.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.