Logo Legnica24h.pl
Reklama

W Legnicy wciąż są wolne miejsca dla przedszkolaków

W czerwcu przeprowadzona została w Legnicy uzupełniająca elektroniczna rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zalogowało się 86 rodziców, ale tylko 78 złożyło dokumenty w wybranych placówkach.

© Materiały prasowe / UM Świdnica / W. Bąkiewicz

Do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zakwalifikowano 63 dzieci, ale 12 zrezygnowało z przydzielonych miejsc. W efekcie do placówek w dodatkowym naborze przyjęto 51 maluchów. Dla dzieci niezakwalifikowanych i osób, które nie potwierdziły woli przyjęcia (łącznie 27 dzieci) zostaną wskazane miejsca w placówkach, które dysponują wciąż wolnymi miejscami, a jest ich aż 97.

Takie możliwości chętni rodzice mogą jeszcze znaleźć w:

  • Miejskim Przedszkolu nr 3 – 5 wolnych miejsc;
  • Miejskim Przedszkolu nr 9 – 3 wolne miejsca;
  • Miejskim Przedszkolu nr 13 – 26 wolnych miejsc + 4 dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego;
  • Szkole Podstawowej nr 1 –13 wolnych miejsc;
  • Szkole Podstawowej nr 2 – 17 wolnych miejsc;
  • Szkole Podstawowej nr 4 – 12 wolnych miejsc;
  • Szkole Podstawowej nr 10 – 12 wolnych miejsc.

Rodzic zainteresowany zapisaniem dziecka do placówki przedszkolnej, która dysponuje jeszcze wolnymi miejscami, powinien złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.