Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowy obiekt Zespołu Placówek Specjalnych

W przebudowanym na potrzeby Zespołu Placówek Specjalnych segmencie C przy ul. Mazowieckiej 3 (dawna szkoła) trwa wyposażanie sal i pomieszczeń, w których będą przebywali młodzi podopieczni.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W tym budynku będzie internat oraz oddziały przedszkolne. Będą tam przebywały w bardzo dobrych warunkach dzieci wraz opiekunami, przeniesione z placówki przy ul. Piechoty oraz ze Szkoły Podstawowej nr 16.

Przypomnijmy, że prace obejmowały przebudowę budynku C wraz z łącznikiem prowadzącym do sali gimnastycznej i części segmentu B. Obiekt został ocieplony, położono nową estetyczną elewację. Uporządkowano teren przed obiektem, powstały nowe chodniki. Koszt tego zadania to ok. 5,86 mln zł.

Obecnie prowadzone są jeszcze prace w segmencie A, części segmentu B i łączniku do segmentu D. Przebudowana i wyposażona zostanie kuchnia, zagospodarowany będzie teren wokół obiektu. Wykonane zostaną m.in.: prace rozbiórkowe, żelbetowe, murarskie, ociepleniowe i dociepleniowe, dekarskie, tynkarskie, malarskie i posadzkarskie. Wymienia się stolarkę okienną i drzwiową oraz instalacje sanitarno-wodociągowe i centralnego ogrzewania.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.