Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W czasie wakacji legniccy seniorzy się nie nudzą. Dołącz do nich

Centrum Seniora działające przy Legnickim Centrum Kultury zaprasza w czasie wakacji na zajęcia i wydarzenia, które żadnemu seniorowi nie pozwolą na nudę.

© pixabay.com

Przez cały lipiec, w każdą sobotę o godz. 10.00, na Polanie Angielskiej w parku Miejskim w Legnicy odbywa się gimnastyka dla seniorów. Poranne ćwiczenia w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków poprawiają zdrowie, wygląd i dają dobrą energię na wiele kolejnych dni. Wstęp wolny.

12 lipca, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, odbędzie się spotkanie z cyklu „Letnie spotkanie z kulturą Ameryki”. Tym razem seniorzy poznają Meksyk. Początek o godz. 18.00.

Będzie to kolejne wydarzenie przybliżające kulturę Ameryki. Tym razem przyjrzymy się bliżej Ameryce Środkowej, a dokładniej Meksykowi. Uraczymy garścią informacji na temat m.in. literatury, sztuki i kuchni tego kraju. Spotkanie zwieńczy tradycyjnie zabawa taneczna, oczywiście przy muzyce meksykańskiej – mówi Elżbieta Chucholska, szefowa Centrum Seniora. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w Galerii Satyrykon w Legnicy (Rynek 36).

24 sierpnia, w „Sky plaża” na dachu Galerii Gwarnej w Legnicy, odbędą się owiane już ogólnopolską sławą Wybory Miss i Mistera 65 plus. Początek o godz. 17.00. Wybrana zostanie najatrakcyjniejsza seniorka w stroju bikini lub plażowym i najprzystojniejszy senior. Wstęp na wybory jest wolny.

26 sierpnia, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Letnie spotkanie z kulturą Ameryki”. Tym razem poświęcone Brazylii. Początek o godz. 18.00. Będzie to ostatnie już letnie spotkanie przybliżające kulturę Ameryki. Uczestnicy przeniosą się na południowy kontynent, aby przy dźwiękach brazylijskich rytmów poznać brazylijskie klimaty i zwyczaje. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w Galerii Satyrykon w Legnicy (Rynek 36).

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia wszystkich seniorów. Wyjdźcie z domów, bawcie się i cieszcie życiem, poznawajcie nowe rzeczy. Nie pozwólcie sobie na nudę!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.