Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sportowych wakacji z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica ciąg dalszy

Kolejny dzień „Sportowych wakacji” podopieczni ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica spędzili na legnickich kortach tenisowych.

© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM Miedź Legnica

Była piłka nożna, siatkówka, boks i siłownia. Było pływanie, biegi, zawody strzeleckie z łuku i broni pneumatycznej. Teraz przyszedł czas na tenis ziemny.

Dzięki gościnności Sinet Klub udało nam się przeżyć coś, co było zupełną nowością dla naszych młodych kibiców. Na pytanie „Grał ktoś z was już w tenisa?” padła jedna odpowiedź „ja grałem już w ping ponga”. Wydawać by się mogło dosyć prosty sport. Rakieta w prawą dłoń, piłka w lewą, siatka po środku i gramy. Niestety, a może i stety nie było tak łatwo – informuje Bartłomiej Żygadło, koordynator ośrodka KRML.

Dwóch zawodowych trenerów Pan Piotr i Karol w iście zawodowy sposób podeszli do treningu.

Na start godzinna rozgrzewka, następnie pół godziny treningu nazwijmy to technicznego i na koniec kolejne pół godziny gierek. Świetny dzień spędzony na mocno sportowo w gronie naprawdę wspaniałych ludzi. Do tego poczęstunek dla wszystkich obecnych w postaci grillowanej kiełbasy i smacznych lodów. To musiało się podobać i się podobało. Dziękujemy Miłosz Golec za zaproszenie, dziękujemy Sinet Klubza gościnę! Na pewno jeszcze do Was wrócimy. HEJ MIEDŹ! – dodaje Żygadło.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.