Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Robią film o pamiętnym huraganie i odbudowie parku. Możesz w nim powspominać

W dziesiątą rocznicę huraganu, który spustoszył Legnicę, a najbardziej park Miejski, zostanie zaprezentowany film o tamtych wydarzeniach.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Jeżeli macie państwo ciekawe wspomnienia z tamtego okresu, zapraszamy do udziału w naszym projekcie. Koncentrujemy się przede wszystkim na tragedii naszego parku. I jego heroicznej odbudowie, do którego przyczyniło też się bardzo wielu ludzi nie tylko legniczan. Tysiące z nas uczestniczyło w usuwaniu połamanych gałęzi, konarów, krzewów i innych szkód, które wyrządził ten kataklizm. Jest o czym porozmawiać. To będzie cenna pamiątka także dla przyszłych pokoleń – informuje UM w Legnicy.

Wszyscy, którzy chcą przed kamerą podzielić się swoimi wspomnieniami z tamtego okresu, proszeni są o kontakt z autorami filmu na adres e-mail: fb@legnica.eu. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku (16 lipca).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.