Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Poznaj tajemnice Ratusza

Złocone sztukaterie z motywem róż, wydobyte spod warstw dawnej farby, oryginalne polichromie, odnowione meble i boazerie. To wszystko czekać będzie w sobotnie południe, 9 września br., na zwiedzających Ratusz.

© materiał prasowy

Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski zaprasza mieszkańców i turystów, którzy zachcą obejrzeć świeżo oddane do użytku po renowacji zabytkowe sale obrad legnickiego Nowego Ratusza. 

Imprezę zainaugurują plenerowy koncert utalentowanych uczniów Szkoły Muzycznej, który rozbrzmi z ratuszowych krużganków, oraz pokaz tańców w wykonaniu Zespołu Tańca Dawnego „Damy i Kawalerowie Akademii Rycerskiej”. 

Ponadto w programie: wycieczka z przewodnikiem po zakamarkach legnickiego Nowego Ratusza, wizyta w gabinecie prezydenta miasta oraz zagadki ratuszowych sejfów. Wstęp bezpłatny. Wejścia w grupach zorganizowanych, co pół godziny – od godz. 12.30 do 17.00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.