Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bilet za złotówkę i koszulka gratis? Wyjątkowa promocja Miedzi!

W Strefie Miedzi rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na ligowy mecz Miedzi z Drutex-Bytovią. Aż do 7 września obowiązuje promocja, w której można zdobyć za darmo niebieską koszulkę! Sprawdźcie jak to zrobić!

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Przede wszystkim Klub zachęca do kupna karnetu na domowe mecze Miedzi (do końca rundy zostało ich jeszcze sześć), bo to się wciąż opłaca! Karnet to średnia cena wejścia na mecz niższa niż w przypadku pojedynczych biletów, a ponadto gwarancja stałego miejsca i oszczędność czasu. Dodatkowo do karnetów zakupionych w czasie promocji Miedź daje bezpłatną niebieską koszulkę kibica!

Masz już karnet lub bilet w normalnej cenie na mecz z Drutex-Bytovią, a chciałbyś otrzymać koszulkę? Przyprowadź do Strefy Miedzi osobę, która jeszcze nigdy nie była na meczu. Otrzyma bilet za złotówkę, a dla Ciebie Klub przygotował niebieską koszulkę kibica! Akcja promocyjna trwa w dniach 31 sierpnia – 7 września. Każda osoba z promocji może skorzystać raz. Liczba koszulek jest ograniczona – wydawane będą do wyczerpania zapasów. Dostępne są dwa modele koszulki w rozmiarach od S do 2XL.

Sprzedaż karnetów i biletów jest prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet / bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

Mecz z Drutex-Bytovią odbędzie się w piątek, 8 września o godz. 20:45.

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2017:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

CENNIK BILETÓW NA MECZ Z DRUTEX-BYTOVIĄ:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł
** Bilet promocyjny: 1 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł 
*Sektor rodzinny: 28 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

** Bilet promocyjny w przedsprzedaży przysługuje wyłącznie osobom, które po raz pierwszy wybiorą się na mecz i nie widniały dotychczas w elektronicznej bazie kibiców Miedzi.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.