Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

Patrycja Kamola zaśpiewa o miłości w Loży Masońskiej

W walentynkowy wieczór o godzinie 18:00, czeka Legniczan nie lada gratka muzyczna. W auli Loży Masońskiej Legnickiej Biblioteki Publicznej odbędzie się koncert „Czekając na miłość” który jest autorskim projektem wokalistki - Patrycji Kamola.

© materiał prasowy

Projekt ten odzwierciedla klimaty muzyczne łączące jazz oraz muzykę pop w których artystka, w niezwykle ekspresyjny sposób, przedstawi swoje własne uczucia dedykowane tym którzy kochali, kochają lub będą kochać. Jednocześnie wokalistka wraz z towarzyszącym jej zespołem, przeniesie słuchaczy w magiczny świat swoich utworów o tematyce skomplikowanych czasem relacji partnerskich.

Własne kompozycje oraz autorskie teksty artystki opublikowane na jej dwóch ostatnich płytach powodują, że zdaniem wielu krytyków muzycznych, koncerty Patrycji Kamola to magiczny przekaz poetyckich interpretacji poszczególnych utworów stanowiący swoisty dialog z zespołem, wypełniony energetycznymi emocjami.    

Artystce na scenie towarzyszyć będą:

  • Robert Ściubilecki - gitara,
  • Sławomir Kosmala - gitara basowa,
  • Andrzej Lamik - instrumenty klawiszowe,
  • Marcin Tokarski - perkusja,

Bezpłatne wejściówki na ten muzyczny spektakl są do nabycia w siedzibie Legnickiej Biblioteki Publicznej, przy ulicy Piastowskiej 22 w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.