Logo Legnica24h.pl
Reklama

Najmłodszym uczniom pomaga inspektor MIŚ

Legniccy strażnicy miejscy w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” od 2 września 2019 roku patrolują sąsiedztwa placówek oświatowych. Pojawiają się zwłaszcza przy drogach do szkół, gdzie wzmożony jest ruch samochodowy.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Akcja potrwa do 6 września, do piątku. Jej celem jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. W piątek (6 września) w godz. 7.30 – 8.00 przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Marynarskiej inspektor MIŚ będzie sprawdzać, czy dzieci potrafią prawidłowo i bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy.

Dzięki przyjaznemu i znanemu dzieciom wizerunkowi inspektora MISIA, którym jest maskotka Straży Miejskiej w Legnicy, będzie im łatwiej poznać i utrwalić najważniejsze zasady prawidłowego zachowania się na drodze.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.