Logo Legnica24h.pl
Reklama

30-letnia mieszkanka Legnicy zatrzymana za posiadanie narkotyków

Legniccy policjanci zatrzymali kobietę, u której w mieszkaniu ujawniono narkotyki w postaci amfetaminy, metamfetaminy i marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

© Materiały prasowe / KMP Legnica

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 30-letnią mieszkankę Legnicy. Podczas przeszukania jej miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli schowane w różnych miejscach narkotyki. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to amfetamina, metamfetamina oraz marihuana. Z zabezpieczonej ilości narkotyków można by było przygotować 76 porcji. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu – informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Zatrzymanej legniczance, za posiadanie środków odurzających, grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.