Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legnickie media grają z WOŚP i przekazują wyjątkowy fant na licytację

Już po raz trzeci legnickie środowisko dziennikarskie łączy się i zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazujemy voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”.

© Materiały prasowe / WOŚP

Voucher daje zwycięzcy możliwość publikacji artykułu o dowolnej tematyce w e-legnickie, lca.pl, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej oraz portalu stowarzyszenia LAiK laikart.pl.

Voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP” stwarza zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość publikacji w lokalnych mediach własnego artykułu o całkowicie dowolnej tematyce. Artykuł można wzbogacić o materiały graficzne czy filmy, np. z YouTube.

Zwycięski voucher wykorzystać można np. do skutecznej reklamy swojej firmy czy produktu, wyznania miłości, przedstawienia hobby, pochwalenia się publicystycznym zacięciem, opisania życiowej przygody, promocji swojej twórczości artystycznej etc. Wszystko zostawiamy inwencji zwycięzcy, więc jak mawia Jurek Owsiak: „Róbta co chceta”!

Voucher zostanie zlicytowany podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę (12 stycznia) w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy. Legnickie media już po raz trzeci pokazują, jak dla szczytnej społecznie idei można działać wspólnie ponad podziałami.

W tym roku dla WOŚP zagra wspólnie aż 6 redakcji: e-legnickie, lca.pl, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazeta Legnicka oraz laikart.pl (portal inicjatorów akcji ze stowarzyszenia LAiK). Przypominamy, że pierwszy voucher w 2017 roku został zlicytowany za 470 zł, natomiast w 2018 roku osiągnął on już 5000 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.