Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

LCK rozpoczęło zbiórkę darów na 28. Finał WOŚP

Legnickie Centrum Kultury rozpoczęło zbiórkę przedmiotów, usług itp. na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 28. Finał WOŚP odbędzie 12 stycznia 2020 r.

© Materiały prasowe / LCK

Dary przeznaczone na licytacje, wraz z ich opisem, można dostarczać do siedziby LCK - Legnica, ul. Chojnowska 2, pok. 121. Zbiórka na WOŚP prowadzona będzie do 8 stycznia 2020 r.

Kontakt z osobą odpowiedzialną za zbiórkę: Angelika Wilhelmi, tel. 76 7233723, mail: angelika.wilhelmi@lck.art.pl

12 stycznia 2020 r. ta jedyna na świecie Orkiestra - złożona z dobrych, ludzkich serc - po raz kolejny zagra dla małych dzieci. Finał odbędzie się pod hasłem "Wiatr w żagle" - w żagle życia maluchów. Zebrane środki przeznaczone zostaną bowiem tym razem na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia maluszków, potrzebujących różnego rodzaju operacji: m.in. kardio i neurochirurgicznych. Aby operacje były skuteczne i bezpieczne, aby jak najmniej było powikłań, a wyniki nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne.

Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla dziecięcych oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, m.in. inkubatorów, monitorów, respiratorów. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i dziecięcych oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Zachęcamy do przekazywania darów dla WOŚP. Wszyscy razem zagrajmy w tej najpiękniejszej na świecie Orkiestrze! Dzięki dobrym sercom ludzi Orkiestra zebrała dotąd i wydała na wsparcie polskiej medycyny już ponad miliard złotych!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Legnickie Centrum Kultury zapraszaja legniczan - zagrajmy razem!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.