Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Koncert Sopran & Organy

W sobotę, 30 października br. o godz. 17.00 w Ewangelickim Kościele Marii Panny w Legnicy odbędzie się koncert Sopran & Organy. Wystąpią Martyna Kominiarczuk-Michałowska - sopran i Piotr Matuszewski - organy. Wstęp wolny.

© Materia??y prasowe / LCK

Martyna Kominiarczuk-Michałowska jest uczestniczką Berlińskiej Akademii Operowej 2019, absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz laureatką wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Występuje na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu. W sierpniu wystąpiła dla Legniczan w ramach cyklu Letnie Granie w Legnicy.

Piotr Matuszewski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu - wydział instrumentalny w klasie organów oraz wydział IV specjalność: Muzyka kościelna w klasie organów. Uczestniczył w wielu kursach mistrzowskich. Pracuje jako pierwszy organista w parafii pw. Wszystkich Świętych w Poznaniu oraz drugi organista w parafii pw. Nawrócenia św. Pawła. Współpracuje z chórem Festa decoro jako akompaniator.

W programie:

  • -Aria kościelna "Sei miei sospiri" Stradella
  • "O had I jubals lyre" aria Achsach z oratorium "Joshua" - G. F. Handel
  • "Meine seele" G. F. Handel - "Jerusalem" ARIA z oratorium "Palus" - F. Mendelsson
  • "Quia respexit" aria z "Magnifikatu" - J.S. Bach
  • "Panis angelicus" C. Franck - Toccaty i fuga d-moll BWV 565 - J.S. Bach
  • Sinfonia Wir danken dir BWV 29 - J.S. Bach.

Organizatorzy:

  • Parafia Ewangelicko – Augsburska w Legnicy
  • Martyna Kominiarczuk - Michałowska

Partner: Legnickie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.