Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Daimler zainwestuje pod Legnicą 400 mln złotych w zakład produkujący baterie

Daimler obok zakładu w Jaworze zbuduje drugą fabrykę. Niemiecki koncern wyda 400 mln zł i będzie produkować 100 tys. baterii rocznie - informuje Puls Biznesu.

Daimler obok powstającej fabryki silników w Jaworze wybuduje także drugi zakład © Paweł Sasiela

W tym tygodniu koncern ogłosi, że w Jaworze, gdzie buduje zakład silników, zainwestuje w drugi, produkujący baterie do samochodów elektrycznych. Ma wytwarzać 100 tys. baterii rocznie – cytuje swojego rozmówcę PB.

Jak zaznacza PB, oficjalne źródła odmawiają komentarza w tej sprawie. – Nie komentujemy rozmów z potencjalnymi inwestorami – czytamy w gazecie odpowiedź biura prasowego Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Wartość projektu to 400 mln zł, ale to pierwszy etap inwestycji – twierdzi inny rozmówca dziennika.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.