Logo Legnica24h.pl
Reklama

Mercedes w Legnicy

Do grona najemców LETIA BUSINESS CENTER w Legnicy dołączyła firma Mercedes Benz informuje prezes Legnickiego Parku Technologicznego LETIA S.A., Witold Lech Idczak.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Umowa została zawarta do czasu wybudowania fabryki silników Mercedesa we właściwej lokalizacji w Jaworze, które zaplanowane jest w 2019r.

- Nowy lokator wprowadzi się już w połowie czerwca br., tym samym wypełniając ostatnie powierzchnie biurowe w obiekcie - mówi Witold Lech Idczak.

Odrestaurowany budynek dawnego szpitala miejskiego z przeszkolonym atrium, dysponuje niezwykle funkcjonalną przestrzenią o powierzchni ponad 8 000 m2. LBC otrzymał nagrodę Grand Prix w X edycji konkursu Dolnośląska Budowa roku 2012. Na co dzień w obiekcie odbywają się również liczne konferencje, szkolenia i imprez dla podmiotów z regionu dolnośląskiego i nie tylko. Przy wyborze lokalizacji bardzo ważnym aspektem była dostępność w LBC pod jednym dachem biur, przestrzeni konferencyjnej oraz restauracji i hotelu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.