Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Chcesz wiedzieć więcej? Weź kurs na MOOC

Dostępne są kursy e-learningowe opracowane w ramach projektu „Chcesz wiedzieć więcej? weź kurs na MOOC! Kształcenie online szybką i skuteczną formą zdobywania dodatkowych kompetencji i umiejętności”.

© Materiały prasowe / PWSZ Legnica

Ponad 150 studentów zakończyło specjalistyczne kursy e-learningowe przygotowane i udostępnione na platformie Navoica, które są realizowane w ramach projektu „Chcesz wiedzieć więcej? weź kurs na MOOC! Kształcenie online szybką i skuteczną formą zdobywania dodatkowych kompetencji i umiejętności” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W okresie 01.10.2020 – 28.02.2021 uruchomiona była I edycja kursów e-learningowych. Dodatkowo od 01.02.2021 dostępny na platformie jest czwarty z przygotowanych kursów z zakresu – „Środki trwałe w przedsiębiorstwie. Praktyczne ujęcie bilansowe i podatkowe.”

Już niebawem zostanie uruchomiona druga edycja kursów. Wszystkie kursy będą udostępnione na platformie do dnia 30.06.2021 r. Gorąco zachęcamy do udziału!

Uczestnik kursu będzie mógł nabyć wiedzę w domu, w dowolnym miejscu i oraz całkowicie bezpłatnie. Kształcenie online zapewni zdobycie wiedzy i praktyki w obszarach rokujących najszybsze zatrudnienie po zakończeniu studiów. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób gotowych do podjęcia dodatkowego kształcenia w celu nabycia wyższych kompetencji informatycznych i analitycznych w zakresie zarówno projektowania, programowania aplikacji internetowych jak i przedsiębiorczości i procesów produkcji.

Wystarczy odwiedzić stronę https://navoica.pl/, zarejestrować się na kurs i zdobyć nową wiedzę

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.