Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Zaszyfrowany kalendarz od ZHP w Legnicy

Już dziś możesz zostać posiadaczem wyjątkowego zaszyfrowanego kalendarza na 2021 rok! Stworzyła go wolontariacko grupa młodych i zdolnych harcerzy z Hufca ZHP w Legnicy z inicjatywy Harcerki Orlej Aleksandry Kozubal.

© Materiały prasowe / Hufiec ZHP Legnica

To wspaniała okazja by przypomnieć sobie własne harce, alfabet Morse'a czy GA-DE-RY-PO-LU-KI lub zrobić choinkowo-noworoczny prezent swoim bliskim.

Każdy z 12 miesięcy kalendarza ma zaszyfrowaną nazwę i piękne harcerskie zdjęcie, a na końcu klucze do wszystkich użytych szyfrów. Można więc sprawdzić swoją wiedzę z gwarancją, że nie będzie pomyłek.
 
Aby zostać posiadaczem zaszyfrowanego kalendarza wystarczy przekazać na konto Hufca ZHP w Legnicy darowiznę o wartości nie mniej niż 20 zł.
 
UWAGA!

  • ZHP jest organizacją pożytku publicznego więc darowiznę można odliczyć od podatku
  • jej wielokrotność to odpowiednio więcej egzemplarzy kalendarza

Numer konta: 39 1600 1462 1882 1044 0000 0001 (z dopiskiem: darowizna)
 
Propozycja Hufca ZHP na zaszyfrowany kalendarz jest ważna tylko do 31 grudnia 2020 roku!.
 
Odbiór osobisty przy ul. Zielonej 13of w Legnicy. "Jeśli życzysz sobie dostawę na terenie miasta dorzuć do przelewu piątaka, przesyłka poza miasto to dodatkowa dyszka" - dodają harcerze. Zamówienie można złożyć telefonicznie pod numerem 691-063-558 lub pisząc e-mail na adres legnica@zhp.pl Kalendarze można także zamawiać przez drużynowych. Podanie numeru telefonu darczyńcy w zamówieniu lub przelewie ułatwi doręczenie przesyłki.
 
Co harcerze zrobią z uzyskanymi darowiznami?
 
"Opłacimy koszty wydruku, a z tego co zostanie skompletujemy Hufcowy Urozmaicony Box Artykułów, w skrócie "HUBA". Czym jest HUBA? To skrzyneczka pełna sprawności, krzyży i książeczek harcerskich, książeczek zucha i gwiazdek zuchowych, sznurów funkcyjnych i suwaków, plakietek hufcowych i organizacji skautowych (WOSM, WAGGGS), naramienników wędrowniczych, lilijek i podkładek. W skrócie wszystkiego co może potrzebować drużynowy do wsparcia realizacji procesu wychowawczego. Dzięki HUBIE wszystko będzie pod ręką na miejscu a nie w składnicach i bez ponoszenia kosztów przez harcerzy! Wsparcie drużynowych to podstawowe zadanie Hufca, w którym można pomóc nabywając zaszyfrowany kalendarz" - wyjaśniają legniccy harcerze.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.