Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

WOŚP: Wygraj voucher na dowolną publikację w legnickich mediach!

Na licytacje 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafił wyjątkowy voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”. Jego zdobywca będzie mógł opublikować artykuł o dowolnej tematyce w czołowych lokalnych portalach i gazetach.

© Materiały prasowe / WOŚP

Idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz czwarty jednoczy dziennikarzy z lokalnych redakcji, którzy ufundowali voucher „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP”.

Voucher, zgodnie z hasłem Jurka Owsiaka „Róbta co chceta!", stwarza zwycięzcy licytacji wyjątkową możliwość publikacji w lokalnych mediach własnego artykułu o dowolnej tematyce oraz formie. Można więc go wykorzystać na wiele sposobów jak np. do skutecznej reklamy firmy czy produktu, promocji twórczości artystycznej, publicznego zabrania głosu w istotnej dla zwycięzcy sprawie czy spektakularnego sposobu wyznania komuś uczuć. Artykuł można wzbogacić o materiały graficzne, filmy (np. z YouTube) czy hiperłącza.

Zdobywa vouchera będzie mógł opublikować artykuł w czołowych lokalnych portalach i gazetach: legnica24h.pl, e-legnickie.pl, tulegnica.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej, Tygodnik24 oraz na stronie laikart.pl.

Voucher zostanie zlicytowany, podobnie jak wszystkie inne fanty w tym roku, na Allegro. Licytacja ruszyła 25 stycznia i  zakończy się 10 lutego. Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/voucher-na-dowolna-publikacje-w-legnickich-mediach-10158032706

Przypomnijmy, że trzy wcześniejsze vouchery „Legnickie media grają wspólnie z WOŚP” były licytowane podczas finału WOŚP w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy. W poprzednich  dwóch edycjach finału voucher były jednym z najlepiej sprzedających się fantów w trakcie imprezy. Dzięki temu udało nam się zasilić puszkę WOŚP łączną kwotą blisko 7 tys. zł (470 zł w 2018 r., 5 000 zł w 2019 r. i 1500 zł w 2020 r.).

Uwagi regulaminowe:

Posiadacz vouchera ma prawo dowolnej publikacji w: legnica24h.pl, e-legnickie.pl, lca.pl, tulegnica.pl, 24legnica.pl, Gazecie Legnickiej, gazecie "Tygodnik24" oraz portalu stowarzyszenia LAiK laikart.pl, które zapewniają ewentualną pomoc przy realizacji vouchera i opracowaniu artykułu (tel. 783 102 053 / laikartredakcja@gmail.com).

Zaznaczyć należy, iż nie będą publikowane treści: niezgodne z prawem, wulgarne, naruszające dobre imię innych osób, mające charakter agitacji politycznej.

Artykuł musi spełniać poniższe normy: Tekst do 10 tysięcy znaków, maksymalna ilość zamieszczonych grafik  w albumie 30 (w tekście maksymalnie 3). W przypadku gazety artykuł powinien się zmieścić maksymalnie na 2/3 strony. Artykuł na portalach można wzbogacić o materiały graficzne czy filmy, np. z YouTube.

Data ważności Vouchera: 30 grudnia 2021 r.

Autor artykułu oświadcza, iż jest autorem nadesłanych materiałów, lub posiada do ich wykorzystania prawo. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone w artykule. Autor przekazuje możliwość ich nieodpłatnego wykorzystania na potrzeby akcji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.