Logo Legnica24h.pl
Reklama

Urząd Miasta: Dementujemy plotki o koronawirusie

Legnicki Urząd Miasta codziennie otrzymuje pytania związane z koronawirusem. Mieszkańcy pytają, jak się przed nim zabezpieczyć, jakie działania podejmują władze Legnicy, co robić w obecnej, szczególnej sytuacji? Dziś UM udzieli odpowiedzi.

© Komenda Główna Policji

Na wszystkie pytania w piątek (13 marca) na żywo odpowiedzą prezydent Tadeusz Krzakowski oraz Jacek Watral, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Zapraszamy o godz. 19.00 na Facebook Live, który dostępny będzie na oficjalnym profilu miasta na facebooku: https://www.facebook.com/MiastoLegnica/

Chcemy dostarczyć Państwu w ten sposób rzetelnej wiedzy i zdementować wszystkie fake newsy, jakie w sieci krążą na temat koronawirusa w kraju i sytuacji w naszym mieście – informuje legnicki Urząd Miasta.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.