Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Udogodnienia w komunikacji miejskiej na 1 listopada

Autobusy legnickiej komunikacji miejskiej i zamiejskiej będą 1 listopada kursować tak, jak w niedzielę i święta. Na liniach miejskich, przebiegających w sąsiedztwie Cmentarza Komunalnego przy ul. Wrocławskiej, ilość kursów zostanie zwiększona

© Materiały prasowe / UM Legnica

1 listopada w godzinach od 9.00 do 18.00 z częstotliwością ok. 6 minut kursować będą dodatkowe autobusy na liniach:

  • linia „1 Bis" (8 kursów) trasa : Ceglana – Pątnowska/Rondo- Ceglana
  • linia „2 Bis" (18 kursów) trasa : Śląska - Poznańska - Śląska
  • linia „24" (16 kursów) trasa: Domejki – Iwaszkiewicza-Domejki

Ponadto uruchomione zostaną dodatkowe linie:

  • linia „C1" (17 kursów) trasa: Grabskiego/ZUS - Złotoryjska – pl. Słowiański –Witelona – Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – Moniuszki – Wrocławska – Sikorskiego - Rondo Niepodległości – Piłsudskiego – Iwaszkiewicza/Pętla i odwrotnie,
  • linia „C2" (16 kursów) trasa: Nowodworska/LPWiK – Zamiejska – Rzeczypospolitej – Moniuszki – Wrocławska – Sikorskiego – Śląska – Sudecka/Karkonoska i z powrotem.

Autobusy wszystkich linii w pobliżu cmentarza kursować będą z częstotliwością około sześciu minut od godziny 09.00 do 18.00.

Na linii komunikacyjnej „C" relacji Domejki MPK– Cmentarz Jaszków- Domejki MPK autobus kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta. Na wszystkich liniach obowiązują bilety MPK.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.