Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Siódemka walczy o awans

Od piątku do niedzieli (2-4 lutego) w hali przy ul. Lotniczej potrwa turniej 1/16 finału mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej. Siódemka Miedź zmierzy się z Wybrzeżem Gdańsk, MKS-em Wieluń i Gwardią Opole.

© MSPR Miedź Legnica

W weekend zostanie rozegranych osiem turniejów pierwszej rundy krajowego czempionatu. Organizatorem jednego z nich jest Siódemka Miedź Legnica. Zespół trenera Pawła Wity rywalizację na szczeblu centralnym rozpocznie od mocnego uderzenia, bo od konfrontacji z Wybrzeżem Gdańsk.

Wybrzeże to brązowy medalista z poprzedniego sezonu. Z kolei Siódemka Miedź przed rokiem sięgnęła po tytuł wicemistrza Polski. Piątkowa konfrontacja (godz. 18.00) zapowiada się więc wyjątkowo atrakcyjnie.

W sobotę legniczanie zagrają z MKS-em Wieluń, a w niedzielę, na zakończenie turnieju, z Gwardią Opole. Awans do 1/8 finału mistrzostw Polski wywalczą dwie najlepsze drużyny.

O awans do 1/8 finału MPJ w weekend walczyć będzie również drugi zespół Siódemki Miedź Legnica. Podopieczni trenera Tomasza Górecznego wystąpią w turnieju w Zabrzu. Zmierzą się tam z gospodarzami – Górnikiem (piątek, godz.18.00), Anilaną Łódź (sobota, godz.10.00) i CKS SMS Szczecin (niedziela, godz. 10.00).

Program turnieju 1/16 finału MPJ w hali przy ul. Lotniczej:

Piątek (2 lutego)

Godz. 16.00: Gwardia Opole – MKS Wieluń

Godz. 18.00: Siódemka Miedź Legnica – Wybrzeże Gdańsk

Sobota (3 lutego):

Godz. 10.00: Wybrzeże Gdańsk – MKS Wieluń

Godz. 12.00: Siódemka Miedź Legnica – MKS Wieluń

Niedziela (4 lutego):

Godz. 10.00: Wybrzeże Gdańsk – MKS Wieluń

Godz. 12.00: Siódemka Miedź Legnica – Gwardia Opole

Wstęp na wszystkie mecze jest wolny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.