Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

PWSZ na targach edukacyjnych w Jaworze

W piątek, 24 marca w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyły się po raz 15. Powiatowe Targi Edukacyjne. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy również prezentowała swoją ofertę edukacyjną.

Fot. legnica24h.pl © Anna Cybulska

W auli PCKZiU w Jaworze odbyły się XV Powiatowe Targi Edukacyjne zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze przy współpracy Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Celem Targów było zaprezentowanie uczniom powiatu jaworskiego dorobku oraz oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych oraz ofert instytucji związanych z edukacją i rynkiem pracy. Szkoły przedstawiły swoje propozycje kierunków kształcenia na rok szkolny 2017/2018.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowała PWSZ w Legnicy.

- Na rok akademicki 2017/2018 przygotowaliśmy wiele nowych specjalności w ramach kierunków kształcenia. Oferujemy kształcenie praktyczne na wszystkich kierunkach. Z tego tytuły zawierane są też specjalne umowy z przedsiębiorcami również z Jawora oraz Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W czasie studiowania jest możliwość samorealizacji poprzez udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni na Dzień Otwartych Drzwi Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, który odbędzie się 11 kwietnia 2017 – mówił Przemysław Kulon, Dział Promocji i Wydawnictw PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Dzień otwartych drzwi w PWSZ w Legnicy rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 14.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.